В МОСКВІ ЗНАЙШЛИ ВБИТИМИ ЩЕ ОДНОГО ОХОРОНЦЯ ПУТІНА І РЕДАКТОРА САЙТУ ПАРТІЇ ВЛАДИ

Як завжди російська влада заявляє, що причиною смерті є самогубство.

В Москві в ніч на 22 грудня знайдено тіло ексредактора сайту партії “ЕДИНАЯ РОССИЯ” Михайла Бударагіна. А за день до цього – тіло підполковника служби охорони Путіна Олександра Дохсаняна, – повідомляє “Кий-інфо” з посиланням на російські ЗМІ.

Тіло колишнього головного редактора сайту “Единая Россия” Михайла Бударагіна знайдено на подвір’ї будинку в якому проживає його теща. Як пишуть російські видання пишуть, що він “покончил с собой, и на самоубийство его толкнуло временное помешательство”.  Та додають версію, що Бударагин заліз в борги через букмекерські ставки.

Слід відзначити, що протягом місяця виявили труп вже другого офіцера охорони російського президента. “Кий-інфо” повідомляв, що наприкінці листопада з табельної зброї, ніби, застрелився співробітник особистої охорони Путіна Михайло Захаров. Тоді висувалася версія, що Захаров наклав руки через важкі умови праці.

Тіло підполковника Дахсаняна знайшли під вікнами багатоповерхівки в Останкінському районі Москви.  Повідомляється, що Дахсанян залишив передсмертну записку в якій просить вибачення у батьків та поховати його біля могили невідомої Юлі.