В Моршині планують щепити проти COVID-19 першою дозою 70% населення

Для цього з першої партії вакцини CoronaVac виробництва Sinovaс Biotech спеціально виділили необхідну кількість доз для Моршина.

МОЗ України запустило пілотний проєкт з вакцинації проти COVID-19 16 квітня 2021 року в місті Моршин, де більшість дорослого населення планують вакцинувати першою дозою 70% до 1 травня, інформує пресслужба міністерства з охорони здоров’я.

Загалом у Моршині проживають 4239 людей, 800 з них – діти до 18 років, 361 дорослий вже отримав першу дозу вакцини. Тому для створення 70% імунного прошарку для запобігання розповсюдження COVID-19 серед мешканців Моршина необхідно вакцинувати ще 2155 осіб.

Вакцинація проводиться двома стаціонарними пунктами щеплення для окремих осіб та мобільною бригадою в організованих колективах.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Запис на щеплення проти COVID-19 усіх охочих здійснюється через сімейних лікарів та на офіційних ресурсах Моршинської міської ради та Моршинської міської лікарні.

Нагадаємо, що перші вакцини Pfizer надійшли в Україну, однак в Україні за останню добу зафіксовано більше нових випадків ковіду ніж вакцинованих.