В ЛУК’ЯНІВСЬКЕ СІЗО ЗАБРАЛИ ВІЙСЬКОВУ АТО ЗА ПІДОЗРОЮ У СПІВПРАЦІ ІЗ СЕПАРАТИСТАМИ

Про це написала Олена Білозерська

“Прошу максимального репосту! На обох фото – одна й та сама людина, жінка, яка конвоювала українських полонених на так званому “параді” у 2014 році (перше фото з параду, друге з її сторінки вконтакті) – саме та, замість якої ветеранка АТО Вікторія Фортуна Котеленець знаходиться зараз у Лук’янівському СІЗО. Слідчі стверджують, що конвоїрша і Вікторія – це одна й та сама особа. Але ні, справжня конвоїрша ось, на цих фото: Ольга Сухова з Донецька. Що це саме вона, а не Вікторія Котеленець, засвідчила надсучасна програма розпізнавання облич “NeuroIdentigraf“.”, – написано в мережі.

Довідку підготував Миротворець.

Олена Білозерська вже публікує сторінку підтримки Вікторії Котеленець.

Довідка: Вікторія Котеленець (Марченко), позивний “Фортуна”, 1989 року народження – ветеранка ДУК “Правий сектор” та Української Добровольчої армії. Служила в зоні АТО в Окремій тактичній групі ДУК ПС та ОЛПЗ “Вольф” УДА з лютого 2015 по вересень 2017 р. Чоловік – Анатолій Котеленець, лейтенант ЗСУ. Виховують двох дітей – сина 11 років і доньку 1 рік.

Мама – Наталя Воронцова, відомий волонтер. 19 січня 2021 року Вікторію Котеленець було затримано поліцією у Міністерстві ветеранів в Києві, куди вона спеціально приїхала, щоб отримати заслужене посвідчення УБД. Того ж дня відбувся суд з обрання запобіжного заходу, який відправив Вікторію до Лук’янівського СІЗО.