В Києві відбувся з’їзд партії «Батьківщина»

З’їзд опинився в центрі скандалу ще до його початку, адже в переддень зібрання адміністрація Українського дому, де повинен був відбутися захід, повідомила, що партії відмовлено у наданні заздалегідь заброньованого приміщення. В результаті, делегатів зібрали в одному із конференц-залів спального району столиці, а Президента звинуватили в адміністративному тиску на опозицію.

У столичному «Nyvky Hall» відбувся з’їзд ВО «Батьківщина», присвячений результатам виборів до об’єднаних територіальних громад, які пройшли 29 жовтня по всій Україні.

Традиційно, на з’їзді була присутня  лідер партії Юлія Тимошенко, яка зазначила, що «Батьківщина» – лідер за кількістю отриманих депутатських мандатів в ОТГ,  другу сходинку посідають представники Блоку Петра Порошенка, третє місце у Аграрної партії. Також з’їзд засвідчив наміри політичної сили Тимошенко брати участь у наступному етапі виборів до об’єднаних територіальних громад, що відбудуться 24 грудня цього року.

Серед гостей були присутні народні депутати України, лідери місцевих партійних осередків та молодіжні активісти. Розважали аудиторію народна артистка України Ніна Матвієнко та співачка Світлана Тарабарова, виступ якої, власне, і завершив з’їзд.