В КРИМУ ТУРИСТИ “АТАКУЮТЬ” КУЩІ

В Криму власники автозаправок закрили туалети, адже води немає на таке її використання, тому місцеві та туристи пішли "штурмом" в кущі, - пише місцеве видання Подъём.

“Самыми посещаемыми местами у туристов, путешествующих по Крыму на машине, оказались кусты около заправок.

Дело в том, что большинство общественных туалетов на заправочных станциях закрыты из-за нехватки воды на полуострове. Корреспондент «Подъёма» убедился, что с такой проблемой сталкиваются автомобилисты на всем ЮБК. Владельцы заправок вовсе не рады налетам путешественников на окружающую флору, но предложить альтернатив не могут – подача воды жестко регламентирована,повідомляють місцеві.

Проблеми з водопостачанням в Криму тривають вже кілька років, але в цьому сезоні через маловоддя щонайменше п’ять водосховищ півострова виявилися близькі до позначки «мертвий обсяг». Влада обмежила подачу води в великих містах і ввела особливий графік водопостачання.

Задля отримання прісної води вже намагались стріляти по хмарах патронами з сріблом, встановлюючи в містах громадські бочки і перекачуючи воду з альтернативних джерел, – поки без результатно, пишуть з тимчасово окупованого Росією Криму.