В Криму суттєво здорожчав борщовий набір

Найбільше зросла в ціні морква - майже на 110%. Капуста подорожчала в літньому сезоні цього року, в порівнянні з минулим літнім сезоном, майже на 70%.

Про це повідомив телеграм канал “Територія Криму”, що спеціалізується на проблемах окупованого півострова, інформує kyiinfo.

Банк Росії на минулих вихідних відзначив зниження цін на продукти, які входять в борщовий набір. А глава банку Ельвіра Набіулліна завила, що ця тенденція продовжиться, тому що підвищення цін на овочі «це сезонна історія».

Місцеві жителі порівнявши вартість овочів, необхідних для приготування борщу, в літньому сезоні поточного і минулого років виявили, що практично в один і той же день, але через рік, ціни на овочі з борщового набору підвищилися суттєво.

Читайте також: Кримські політики не бажають, щоб їх діти жили в «русском мире»

Найбільше зросла в ціні морква – майже на 110%. Капуста подорожчала в літньому сезоні цього року, в порівнянні з минулим літнім сезоном, майже на 70%. Ціни на картоплю зросли на третину, на цибулю і помідори – більш ніж на 20%.

На жаль, в інформації Кримстату немає цін на буряк. Тому порівняти тогорічні ціни на цей обов’язковий інгредієнт борщу ми неможливо. Кримчани відзначають, що історія зі зростанням цін на продукти не сезонна, а постійна.

Раніше kyiinfo вже повідомляло, що окупований РФ Кримський півострів увійшов до числа найбідніших регіонів Росії.