В КРИМУ МОГЛИ ВИКРАСТИ ТРИРІЧНОГО СИНА ПОЛІТВ’ЯЗНЯ

У селі Строганівка під Сімферополем активісти другий день шукають зниклого напередодні Мусу Сулейманова — трирічного хлопця, сина громадянського журналіста й політв’язня Руслана Сулейманова, фігуранта другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір».

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Хлопець зник увечері 24 липня. Востаннє Мусу бачили близько 18:00 вечора, тоді він грав у пісочниці. Мати Муси стверджувала, що залишила його «буквально на 15 хвилин разом зі старшою сестрою», повідомив пізніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

До 21:00 до пошуків Муси долучилася «поліція» й «рятувальні служби» Криму, а також благодійні організації та небайдужі. Пошуки тривали всю ніч, але Мусу так і не знайшли.

Так зване «управління слідчого комітету Росії у справах Криму й Севастополя» порушило кримінальну справу за фактом зникнення Муси. «Прокуратура» Криму порушила ще одну справу — щодо можливого вбивства хлопчика. І додала, що «діям батьків» буде «надано оцінку».

Рефат Чубаров назвав повідомлення «кримської прокуратури» цинічним, зауваживши, що саме через її дії батько Муси — Руслан Сулейманов — перебуває в Сімферопольському слідчому ізоляторі.