В КРИМУ “МАЙЖЕ ПОДОЛАЛИ” ЗАПАХ СЕЧІ З ПИТНОЇ ВОДИ

Про це пишуть місцеві телеграм канали. Дописувачі обурюються, що чиновники фактично пропонують змиритись з тим, що замість води кримчани п'ють сечу.

Влада окупованого Криму втомилась від людського невдоволення, що вода смердить. Тому влада вирішила натякнути, що більше розмов на цю тему не потрібно.

Гендиректор окупованого підприємства “Вода Криму” Володимир Баженов розповів, як вдалося “впоратися з ароматами” в системі водопостачання в Сімферополі.

Приєднуйтесь до нашого каналу в телеграм https://t.me/kyiinform

Жителям міста, в загальному, немає особливої ​​потреби розповідати, як пахне вода. То каналізацією, то аміаком, то ще чимось, м’яко кажучи, не властивим водопровідній воді, – каже чиновник. А далі мовою оригіналу.

Читайте також: ВІДЕО: В КРИМУ З КРАНІВ ПОТЕКЛИ ФЕКАЛІЇ

“Был сильный выплеск аммиака в связи с крохотулечными запасами воды в Симферопольском водохранилище. Наши химики отработали этот вопрос, мы включили режим углевания, привезли с Межгорного водохранилища наши запасы угля, поменяли схему очистки – не принципиально, но в этой части. Запах практически ушел, но даже в самом пике он не превышал ту норму, которая устанавливается российским законодательством в части питьевого водоснабжения. Эту проблему мы победили”.

Невідомо що вони побєділі, але воду з запахом аміаку кримчанам тепер пити і слова зайвого не сказати.