В Красноярську старшокласників порівняли з геями та “дівчатками” за відмову марширувати по плацу

Гендерна освіта по-російськи дуже специфічна. У Красноярську учні 11 класу школи №155 поскаржилися на вчителя ОБЖ і завуча, які змусили їх марширувати до 23 лютого і принижували за відмову це робити, порівнюючи з жінками і геями.

За словами одного зі школярів, співробітники школи нібито хотіли змусити всі класи марширувати після уроків в рамках підготовки до святкування 23 лютого. Але, за словами випускника, у багатьох учнів на цей час були призначені додаткові заняття з репетиторами, і вони не хотіли витрачати час на марширування.

Я і кілька людей в класі, хто не побоявся висловити свою думку, відмовилися від цього заходу, на що завуч почала кричати і нести цілковитий абсурд, пов’язаний з Великою Вітчизняною війною, хоча це абсолютно ніяк не пов’язано. Почала натякати на те, що ми не чоловіки, після чого вигнала нас з класу “, – розповів школяр, повідомляє Настоящиее время.

У відповідь педагог заявив їм, що вони будуть здавати нормативи зі стройової підготовки три тижні замість трьох днів і зауважив, що відмова хлопців – це “бажання йти проти системи”. Далі чоловік довго міркував, що без ходіння строєм школярі нібито не будуть справжніми чоловіками і обіцяв їм проблеми в сім’ї.

У підлітковому віці: я такий крутий, я не пішов марширувати, я герой. Пішов проти системи. Потім захоче завести сім’ю. А дружина скаже – так мені такий нафіг не потрібен, який йде проти чогось. Вона скаже – йди ти гуляй . Я знайду собі того, хто мене забезпечить шубою “, – заявив педагог.

У вас відміну тільки зараз починається за гендерною ознакою. Я перепрошую, якщо у нього теліпається між ніг, це не означає, що він чоловік. Це особа чоловічої статі, яка поводиться як примхлива дівчинка в певний час“, – каже чоловік на записі розмови .