В Італії зняли фільм про «кохання» між українцем та російським військовим

Фільм "Без кордонів" про «двох хлопців, пригнічених гнобленням влади та регресією політики до насильства проти цивільних». Вони начебто зустрілись восени 2021 року у Харкові, а влітку 2022-го – на кордоні України та Молдови.

Підписуйтесь на нас у telegram

Автором ідеї та сценаристом фільм є піаніст Розаріо Ґорґоне. Він проілюстрував цим відео свою музичну композицію і опублікував його в себе на ютубі.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на відео в ютубі.

«“Без кордонів” – гей-історія кохання російського солдата та українського хлопця в контексті нинішньої російсько-української війни», – йдеться в описі.

За сюжетом, 17-річний українець Денис втікає від війни до Італії, де живе його бабуся. Він постійно згадує про свого «бойфренда» – 19-річного військового Дмітрія з Росії.

За версією фільму, український хлопець ще в жовтні 2021 року в Харкові зустрічався з росіянином, вдягненим військову форму рф.

У липні 2022 року росіянин повідомляє українцю, що кидає армію. Денис залишає бабусі записку з текстом: «Вибач бабусю я мусив ити. Скоро пове рнуся з ним. Бережи Астора, я тебе кохаю. Денис» (стилістика збережена).

Коли бабуся читає це, по телевізору показують наслідки обстрілів Харкова.

Денис їде на зустріч з російським військовим. Вони зустрічаються на українсько-молдовському кордоні, при чому сам кордон показаний серед мальовничих гірських пейзажів. Українець та росіянин, який вже скинув військову форму, біжать одне одному назустріч, але Дмітрій збивається з ніг, а Денис перечіплюється через розтяжку.

«Наш короткометражний гей-фільм розповідає лише про одну з багатьох трагедій, що відбуваються в тіні війни, часто приречених на забуття», – описав ролик сценарист та композитор Ґорґоне.

За його словами, стрічка показує «кохання двох хлопців, пригнічених гнобленням влади» та «регресією політики до чистого насильства проти неозброєних цивільних».

Він повідомив, що спілкувався з реальним українцем Денисом, який відвідував свою бабусю в Римі у березні 2022 року. Та сказав, що ця зустріч його надихнула на відео.

Композитор заявив, що «любов не має кордонів, як і музика», і додав, що з нетерпінням чекає на відгуки.