[:ru]В Италии и Германии арестовали 169 человек по подозрению в содействии мафии[:ua]В Італії та Німеччині заарештували 169 людей за підозрою у сприянні мафії[:]

Серед арештованих – провідні бізнесмени, мер одного з італійських міст та представники міської влади.

[:ru]

Полиция в Италии и Германии арестовала 169 человек по подозрению в причастности к деятельности мафиозной группировки. Сообщается, что в результате масштабной операции против мафиозного клана “Ндрангета” удалось конфисковать активов на 50 миллионов евро.

По данным полиции, мафиози проникли в бизнес Италии и Германии и зарабатывали на продаже вина, еды, уборке мусора и предоставлении ритуальных услуг.

Большинство арестов прошли в итальянском регионе Калабрия, где базируется группировка. Среди арестованных мэр города Кротоне в Калабрии и еще два чиновника.

В Германии задержали 13 человек. Их подозревают в том, что они сбывали продукты фирм, связанных с мафией, владельцам итальянских ресторанов.

По данным правоохранительных органов, один из кланов контролировал торговлю кокаином в Европе. Полиция утверждает, что в результате арестов от клана практически ничего не осталось.

Подозреваемым инкриминируют: отмывание денег, нарушение правил ношения оружия, угон автомобилей, мошенничество и ненадлежащее обращение с мусором.

[:ua]

Поліція в Італії та Німеччині заарештувала 169 осіб за підозрою в причетності до діяльності мафіозного угруповання. Повідомляється, що в результаті масштабної операції проти мафіозного клану “Ндрангета” вдалося конфіскувати активів на 50 мільйонів євро.

За даними поліції, мафіозі проникли в бізнес Італії та Німеччини та заробляли на продажі вина, їжі, збиранні сміття і наданні ритуальних послуг.

Більшість арештів пройшли в італійському регіоні Калабрія, де базується угруповання. Серед заарештованих мер міста Кротоне в Калабрії та  ще два чиновники.

У Німеччині затримали 13 людей. Їх підозрюють у тому, що вони збували продукти фірм, пов’язаних з мафією, власникам італійських ресторанів.

За даними правоохоронних органів, один з кланів контролював торгівлю кокаїном у Європі. Поліція стверджує, що внаслідок арештів від клану практично нічого не залишилося.

Підозрюваним інкримінують відмивання грошей, порушення правил носіння зброї, викрадення автомобілів, шахрайство і неналежне поводження зі сміттям.

[:]