В Італії та Німеччині заарештували 169 людей за підозрою у сприянні мафії

Серед арештованих – провідні бізнесмени, мер одного з італійських міст та представники міської влади.

Поліція в Італії та Німеччині заарештувала 169 осіб за підозрою в причетності до діяльності мафіозного угруповання. Повідомляється, що в результаті масштабної операції проти мафіозного клану “Ндрангета” вдалося конфіскувати активів на 50 мільйонів євро.

За даними поліції, мафіозі проникли в бізнес Італії та Німеччини та заробляли на продажі вина, їжі, збиранні сміття і наданні ритуальних послуг.

Більшість арештів пройшли в італійському регіоні Калабрія, де базується угруповання. Серед заарештованих мер міста Кротоне в Калабрії та  ще два чиновники.

У Німеччині затримали 13 людей. Їх підозрюють у тому, що вони збували продукти фірм, пов’язаних з мафією, власникам італійських ресторанів.

За даними правоохоронних органів, один з кланів контролював торгівлю кокаїном у Європі. Поліція стверджує, що внаслідок арештів від клану практично нічого не залишилося.

Підозрюваним інкримінують відмивання грошей, порушення правил носіння зброї, викрадення автомобілів, шахрайство і неналежне поводження зі сміттям.