В історичному центрі Києва після реконструкції облаштують велоінфраструктуру та зони для відпочинку

Окрім створення велоінфраструктури, передбачається облаштування тротуарів і велодоріжок, озеленення з висадженням дерев, встановлення лавок, облаштування нового освітлення, систем водовідведення.

На вулиці Петра Сагайдачного під час реконструкції планують облаштувати рекреаційну зону із велодоріжками. Наразі проєкт реконструкції отримав позитивний експертний висновок, а відповідні роботи триватимуть у дві черги, повідомляє пресслужба КМДА.

Фото: bzh.life

Спочатку планують побудувати вело-пішохідну частину від Контрактової площі до вулиці Андріївської, а після цього облаштувати пішохідні тротуари, двосторонню велосипедну доріжку, автомобільну дорогу та парковку від Андріївської до Поштової площі. Реконструкцію проводитимуть згідно з проєктом “Нова Контрактова“.

Фото: bzh.life

Окрім створення велоінфраструктури, передбачається облаштування тротуарів і велодоріжок, озеленення з висадженням дерев, встановлення лавок, облаштування нового освітлення, систем водовідведення тощо, інформує “Кий-Інфо” з посиланням на онлайн видання bzh.life.

Підписуйтесь на наш канал в телеграм https://t.me/kyiinform

Проєкт “Нова Контрактова” представили ще в 2017 році. Детальніше про те, що там планували створити творці проєкту, можна прочитати у матеріалі.