В Інтернеті виявили персональні дані українців

З метою виявлення незаконного поширення персональних даних працівники Департаменту в сфері захисту персональних даних Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини на постійній основі здійснюють моніторинг додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина у сфері захисту персональних даних, зокрема в мережі Інтернет.

В Інтернеті виявили базу даних жителів України, що може містити майже 53 мільйони записів про персональні дані. Про це інформує Уповноважений Верховної Ради України з прав людини.

«На одному з вебсайтів у мережі Інтернет виявлено базу даних жителів України, що може містити персональні дані: ПІБ, дату народження, номер телефону, населений пункт, вулицю, номер будинку та квартири. За інформацією, розміщеною на зазначеному вебсайті, в базі може міститись майже 53 мільйони записів», – говориться у повідомленні.

У зв’язку з цим Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова направила лист до Національної поліції України щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань та вжиття відповідних заходів реагування, зазначили у пресслужбі.

Підписуйтесь на наш канал telegram