В Херсоні активісти отримали повістки за висміювання партії Шарія

У Херсоні влада руками поліції вчиняє репресії проти патріотів , - пишуть місцеві видання

Біля Корабельного райвідділку поліцейські оголошували підозри українським патріотам з нацкорпуса, які начебто перешкоджали 11 вересня вести передвиборчу агітацію представникам антиукраїнської партії Шарія.

Кореспонденти ПІКа повідомляють, що 11 вересня шаріївці на вулицях мікрорайону “Корабел” роздавали свою газету. В агітаційних бесідах з херсонцями з їх вуст лунала антиукраїнська риторика. Це змусило небайдужих херсонців зателефонувати до Нацкорпусу та повідомити про це.

Активісти Нацкорпуса провели співбесіду з шаріївцями та дочекались поліції, але згодом стало відомо, що саме проти них відкрили справу.

Зі слів адвокатів активістів, хлопцям інкримінують хуліганство та заважання в агітації (а чи могли на той час вже офіційно агітувати?). Всі звинувачення базуються на заявах “потерпілих”. Є відео яке знімали самі потерпілі та яке доводить абсурдність звинувачення, але слідчі відео не беруть до уваги, хоча відео конфіскували. Також не береться до уваги свідчення свідків яким довелось самостійно писати заяви.
Джерело ПІК у Корабельному райвідділку повідомило, що згори слідчим поставили задачу “пресувати” активістів за будь-яку ціну. Для цього була створена велика група слідчих з 7 осіб та трьох прокурорів.