В госпіталь знов прибув борт з пораненими

На фронті чергове загострення, працюють ворожі снайпери, сьогодні вночі по наших позиціях гатили різними калібрами арти по різних напрямках, стріляють по військових автівках.

На фронті чергове загострення, працюють ворожі снайпери, сьогодні вночі по нашим позиціям гатили різними калібрами арти на різних напрямках, стріляють по військовим автівкам, це так нас намагаються «привітати» з майбутнім Днем Незалежності. Про це повідомляє членкиня Волонтерської платформи Наталія Воронкова.

І знову є поранені. На жаль, тепер рідко бувають дні, коли у нас нема 300 (поранені) чи ще гірше 200 (загиблі). Там за 700 кілометрів, захищаючи нас, гинуть рядові бійці, офіцери, медики від куль безжальних снайперів, від осколків 80 та 120 мін, від обстрілів машин СПГ, ПТУРами, від підривів на заборонених ПОМках, якими закидають наші позиції“, – зазначає волонтерка.

За її словами, поранені їдуть в госпіталі латати дірки в легенях, зрощувати розтрощені кулями кістки, переносити безліч операцій, лікувати свої контузії, намагаючись врятувати слух та зір.

Що потрібно пораненим? В першу чергу розуміння, що тут в мирному Києві, в мирній частині України не забули, що там є фронт… там продовжується війна. Ми волонтери вже восьмий рік поряд, весь час в госпіталі, допомагаємо чим можемо”, – додала Наталія Воронкова.

Вона також наголошує, що без допомоги небайдужих українців волонтери не впораються.

Просимо допомоги. Згадайте, що у нас в країні все ще йде війна – і ми завдячуємо мирним життям їм, тим хто нас захищає – ціною свого здоров’я, а іноді ціною свого життя“, – закінчила свій допис у Facebook членкиня Волонтерської платформи.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, що нещодавно в результаті ворожих обстрілів загинув український воїн.