В ексголови псевдореспубліки “ДНР” Бородая знайшли апартаменти в Дубаї

Як відпрацювати московські гроші знає ексочільник псевдореспубліки "ДНР". Але чи знають жителі Донецька та Луганська, які гроші заробляють російські наймити?

Про це повідомляє Кий-інфо з посиланням на команду Навального.

Колишній глава так званої ДНР, нині – депутат російської Держдуми Олександр Бородай майже відразу після повернення з Донбасу придбав апартаменти в Дубаї вартістю близько 450 тисяч євро. Про це йдеться у розслідуванні команди Олексія Навального. Автори стверджують, що ці апартаменти не вказані у декларації депутата.

Згідно з базою даних власників нерухомості в Об’єднаних Арабських Еміратах, на яку посилаються розслідувачі, апартаменти з видом на Перську затоку та площею 104 квадратні метри знаходяться на березі штучно зведеного острова Палм-Джумейра. Від житла Бородая до пляжу – трохи більше ніж ста метрів.

Приблизно в цей же час восени 2015 року, через рік після повернення з Донбасу, Бородай купив квартиру і в престижному районі Москви – на Ломоносівському проспекті. Її площа – 142 квадратні метри, а ринкова вартість – близько 100 мільйонів рублів.

Нарешті, у квітні 2021 року Олександр Бородай придбав новий автомобіль Lexus за 5 мільйонів 614 тисяч рублів. При цьому, згідно з офіційною декларацією за 2020 рік, дохід колишнього голови ДНР становив 0 рублів, а на рахунках у банках у нього залишалося 313 тисяч.

У розслідуванні наголошується, що, беручи участь у вересневих виборах до депутатів Держдуми, Бородай не задекларував іноземного майна. За законом це повинні робити всі кандидати.