В ДСНС повідомили про стан ліквідації негоди в Чернівецькому районі

Внаслідок зливи у Чернівецькій області підтопило підвальні приміщення житлових будинків та дворогосподарства. Рятувальники допомагають подолати наслідки негоди

20 червня близько 15 год. у Чернівецькому районі внаслідок сильного дощу відбулося підтоплення дощовими потоками 80 житлових будинків у 8 населених пунктах, 150 присадибних ділянок у 17 населених пунктах, частково пошкоджено дороги місцевого значення загальною протяжністю близько 30 км та дорожнє покриття 9 мостів у 29 населених пунктах (проїзд до населених пунктів забезпечено). Жертв та постраждалих внаслідок негоди немає.


Станом на 07 год. 21 червня рівень води поступово знижується, залишаються підтопленими підвальні приміщення у 29 житлових будинках та 87 присадибних ділянок у 15 населених пунктах, частково залишається без електропостачання с. Вікно.


До ліквідації наслідків негоди 20 червня від ДСНС залучалося 35 осіб та 18 одиниць техніки (з них 7 мотопомп). Всього відкачано близько 1 тис. 160 м.куб води з 63 присадибних ділянок та 51 житлового будинку.


Роботи по відкачуванню води тривають.


Місцевою владою організовано обстеження домогосподарств з метою визначення збитків завданих негодою.