В Дніпрі водій висадив із автобуса відомого капелана ПЦУ, учасника бойових дій

Капелана Православної Церкви України Дмитра Поворотного, який має дійсне посвідчення учасника бойових дій, водій висадив із автобусу.

“Сьогодні о 8.45 на зупинці парк Сагайдак водій автобуса номер АЕ 8419 МА (перевізник “С.М.І.Т”) , маршрут 43- відмовив мені в пільговому проїзді. На моє прохання назвати прізвище- агресивно відмовився, при спробі його сфотографувати- реагував агресивно, намагався вибити телефон, коли я вийшов з автобуса, щоб сфотографувати номер- водій вчиняв на мене наїзд, щоб завадити це зробити, але я сфотографував номер.”, – написав на своїй сторінці Поворотний.


Священник додзвонився на гарячу лінію міськради, розповів про цей випадок, на що операторка Оксана, сказала, що водій діє на виконання постанови протоколу № 30 Комісії з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня у м. Дніпро щодо введення «пільгового часу» в громадському транспорті, а тому він (водій) вчиняє правильно. Також Дмитро подзвонив в поліцію, а найближчим часом напише письмову заяву.


Пряма мова спеціаліста Департаменту транспорту Дніпровської міськради Івана Васючкова:
У кожного підприємства є внутрішні інструкції водіям щодо того, що родини героїв та учасники АТО та ООС провозяться без обмежень по пільговому проїзду. Вони мають перевозитись цілодобово без обмежень, тобто водій, він навіть звільнений не через те, що він відмовив чи не відмовив, а через свою поведінку“.

Також Поворотний нагадує: був навіть випадок, коли маму загиблого воїна, яка їхала на Краснопільський цвинтарі вшанувати загиблих, хамством і глумом примусили платити за проїзд. На всі ці випадки міськрада Дніпра, вустами своїх представників, обіцяла, а потім запевняла, що всім перевізникам і водіям доведено про те, що перевезення по посвідченню УБД буде здійснюватися без обмежень.