В Чугуєві горіло приміщення школи

Повідомляє ДСНС України

19 вересня о 19:28 надійшло повідомлення про пожежу у будівлі ЗОШ №2 за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Гвардійська, 43.
До місця події було направлено 2 відділення на автоцистернах та 1 відділення на автодрабині з міста Чугуєва.

Наразі встановлено, що горіли дерев‘яні конструкції даху та перекриття над приміщенням спортзалу. Вогонь по конструкціям швидко розповсюджувався на значну площу. Керівник гасіння пожежі прийняв рішення про додаткове залучення сил та засобів на гасіння пожежі. До місця події було направлено 6 відділень на автоцистернах, 1 відділення на автодрабині, 1 відділення газодимозахисної служби та відділення на аварійно-рятувальному автомобілі з міста Харкова.


Загальна площа пожежі складала близько 500 кв.м. Горіли дерев’яні конструкції даху та перекриття спортзалу, а також частково двоповерхової будівлі школи.


О 22:02 пожежу локалізовано. Надалі підрозділи ДСНС ліквідовували окремі осередки пожежі та прогари у приміщеннях другого поверху. Остаточно ліквідовано пожежу о 06:30. Загиблих та постраждалих не має. Всього на місці події працювало 12 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 50 чоловік особового складу ДСНС.