В автомобілі, що зірвали в Дніпрі загинула начальниця відділу зв’язків зі ЗМІ ГУ ДСНС Дніпровської області

Про загибель повідомлено в ДСНС. Про можливу загибель в автомобілі зазначено на сайті Суспільного в Дніпрі, оскільки час загибелі керівниці пресслужби та підрив авто збігаються - 9.00 ранку.

Сьогодні близько дев’ятої ранку трагічно загинула начальниця Відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар’я Гречіщева.

Дар’я була одна з найкращих співробітників ДСНС, а очолюваний нею відділ – одним із найпередовіших, найфаховіших, найпотужніших серед усіх регіональних пресслужб ДСНС.


Як керівник Дар’я не боялася експериментувати, проявляти ініціативу, завжди тримала руку на пульсі усіх нововведень, зокрема, однією з перших в ДСНС почала просувати та популяризувати гендерний напрямок у роботі свого управління. Вона активно долучалася сама і долучала своїх підлеглих до участі у різноманітних тренінгах, форумах, курсах, стараючись самовдосконалюватися, розвиватися, рости… Саме тому її підлеглі завжди відрізнялися фаховістю та професійністю.


Дар’я була волонтером Червоного Хреста, багато допомагала усім, хто потребував допомоги.

Як людина Даша була неймовірно доброю, товариською, компанійською. Надійним другом, чарівною дівчиною, прекрасною подругою.


Все ще не можемо повірити, що світлої, життєрадісної, діяльної, фахової Даші вже нема з нами. Світла пам’ять нашій подрузі, колезі, просто