В акваторії Чорного моря пройшли українсько-румунські тренування типу “PASSEX” (фото)

До тренування залучили кораблі ВМС ЗС України та корвет "Horia Macellariu" морських Сил Румунії.

Відповідно до плану заходів міжнародного співробітництва, українські ВМС ЗС України провели спільні українсько-румунські тренування типу “PASSEX” в акваторії Чорного моря.

Метою тренування було відпрацювання взаємодії у складі багатонаціональної тактичної групи відповідно до стандартів НАТО та підвищення рівня взаємосумісності з іноземними партнерами.

Після зустрічі кораблів у точці рандеву, проведення візуального розпізнавання та перевірки зв’язку, розпочалось тренування з маневрування в строях та ордерах.

По закінченню першого етапу, учасники перейшли до корабельного бойового навчання з відбиття атак швидкісних малорозмірних плавзасобів.

В подальшому було відпрацьовано такі елементи як: поповнення запасів на ходу траверзним способом та контроль за цивільним судноплавством у визначеному районі моря.

В програму було включено і тренування з боротьби за живучість, під час якого румунський корвет відігравав роль пошкодженого корабля, а українські моряки відпрацьовували техніку буксирування останнього.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Не менш важливим стало навчання з відбиття ударів противника при нападі на корабель, що охороняється, з повітря. Закінчилися спільні тренування урочистим проходженням кораблів в морі.

Нагадаємо, що раніше Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг підтвердив збільшення навчань в Чорноморському регіоні.

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua