В аеропорту Одеси виявили фальшивий паспорт острівної держави Вануату

Для довідки – Вануату входить в Співдружність націй, а його паспорт дозволяє подорожувати без візи в 116 країн, включаючи держави-члени ЄС і Великобританію.

«Далекоглядного» іноземця з підробкою за 60 тисяч доларів США  прикордонники виявили вчора, як той прилетів до Одеси рейсом зі Стамбула з туристичною метою.

Пасажир пред’явив на паспортний контроль закордонний документ  Республіки Вануату. Однак, інспекторка Одеського загону виявила в ньому ознаки підробки. Іноземця попросили пред’явити всі документи, які він має та підтверджують його особу.

З’ясувалося, що іноземець окрім липового закордонного документа громадянина Вануату мав із собою підроблені ID-картку та водійське посвідчення цієї острівної держави. Крім цього, турист пред’явив справжні документи  громадянина Лівії.

Цікаво, що за словами лівійця, фальшиві документи він придбав у приватній туристичній фірмі за 60 тисяч доларів США, інформує Держприкордонслужба.

Іноземцю відмовлено в перетині державного кордону та заборонено в’їзд на територію України терміном на три роки. Найближчим часом його буде повернуто зворотнім рейсом.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform