В аеропорту «Одеса» прикордонники затримали іранця з італійськими документами за 4000 євро

Іноземцю на 3 роки заборонили в’їзд в Україну та повернули його зворотним рейсом до Туреччини.

Громадянин Ірану, який прямував рейсом зі Стамбула, на прикордонний контроль надав закордонний паспорт громадянина Італії. Під час проведення ідентифікації прикордонники помітили, що наданий іноземцем документ йому не належить.

Як виявилося згодом, 32-річний чоловік надав для перевірки чужий закордонний паспорт, виданий на ім’я старшого за нього на 3 роки громадянина Італії.

Чоловік розповів, що мав намір декілька днів погостювати в Україні, а потім потрапити до Німеччини. Крім того, у нього з собою також була підроблена ID-картка громадянина Італії з чужими установчими даними, інформує kyiinfo з посиланням на Держприкордонслужбу.

Під час бесіди з охоронцями кордону іноземець зізнався, що паспорт громадянина Італії, а також підроблену ID-картку, він придбав у Стамбулі за 4000 євро. Згодом, в особистих речах чоловіка правоохоронці виявили його справжній закордонний паспорт громадянина Ірану, який він умисно пошкодив перед посадкою у літак.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Прикордонники чужий паспорт та підроблену ID-картку вилучили, іноземцю на 3 роки заборонили в’їзд в Україну та повернули його зворотним рейсом до Туреччини. Нагадаємо, що у «Жулянах» прикордонники заборонили в’їзд в Україну російському актору.