[:ru]Правительство выделило 6 миллиардов гривен на развитие агросектора[:ua]Уряд спрямував 6 мільярдів гривень на розвиток агросектору [:]

Кабінет Міністрів затвердив основні програми підтримки українського агросектору із обсягом фінансування у понад 6 мільярдів гривень

[:ru]

По словам премьер-министра Владимира Гройсмана, 2,5 млрд выделят на строительство молочно-товарных комплексов и ферм.

“Мы за эти средства предоставим кредиты по ставке около 3% в гривнах до 5 лет. Или будем компенсировать около 30% стоимости введенных мощностей”, – пояснил премьер-министр.

Вместе с тем, помощь на содержание дойных коров составит 1,5 тыс. грн на голову для юридических лиц, и 2,5 тыс. грн на голову для частных хозяйств.

Отмечается, что в этом году на поддержку фермеров правительство выделит 1 млрд грн. Средства будут направлены на удешевление кредитов – до 1% в гривнах, а также на компенсацию стоимости украинской сельхозтехники до 40%.

Кроме того, Кабмин решил направить 1 млрд грн на поддержку производства сельхозтехники. Правительство собирается компенсировать 25% стоимости техники, производимой в Украине. Для поддержания садоводства и ягодоводства, правительство планирует компенсировать аграриям  70% материала.

[:ua]

За словами прем’єр-міністр Володимира Гройсмана, 2,5 млрд спрямують на будівництво молочно-товарних комплексів та ферм.

“Ми через ці кошти надамо кредити за ставкою близько 3% у гривнях до 5 років. Або будемо компенсувати близько 30% вартості введених потужностей”, – пояснив прем’єр-міністр.

Разом з тим, допомога на утримання дійних корів становитиме 1,5 тис. грн на голову для юридичних осіб, та 2,5 тис. грн на голову для приватних господарств.

Зазначається, що цього року на підтримку фермерів уряд виділить 1 мільярд гривень. Кошти будуть спрямовані на здешевлення кредитів –  до 1% у гривнях, а також на компенсацію вартості української сільгосптехніки до 40%.

Крім того, Кабмін вирішив направити 1 млрд грн на підтримку виробництва сільгосптехніки. Уряд збирається  компенсувати 25% вартості техніки, що виробляється в Україні.

А для підтримки садівництва та ягідництва, уряд планує компенсувати аграріям 70% матеріалу.

[:]