Уряд Польщі нарахував близько 2 мільйонів українських мігрантів

За словами міністра з питань гуманітарної допомоги і біженців Беати Кемпи, наразі в країні немає проблем з нелегальним напливом українських мігрантів. Навпаки, розглядається позитивний вплив українців на ринок праці в Польщі.

У Польщі перебувають вже понад 2 мільйони українських іммігрантів. «Звичайно, багато хто з них тут у зв’язку з конфліктом в Україні, – зауважила міністр оголошуючи кількість українських мігрантів.

Це аргумент, який Польща подає до Європейської комісії, пояснюючи, чому не приймала біженців під час попереднього розподілу ( програми ЄС з переселення мігрантів. – Ред.), – заявила Беата Кемпа.

За її словами, наразі Польща немає проблем з нелегальним напливом українських мігрантів. І навіть розглядається позитивний вплив українців на ринок праці в Польщі.

“Вони працюють відповідально. Безробіття знизилося до рекордного рівня”, – зазначила міністр. Однак вона зауважила, що українці повинні розуміти, що Польща не погодиться на “неправильні коди пам’яті”.

“Візьмімо випадки у п’яти східних провінцях Другої Речі Посполитої і різню, яка там відбувалась. Я не можу собі уявити, що польська держава прийме славу цих злочинців! Це був геноцид”, – сказала Беата Кемпа.