[:ru]Правительство Польши насчитало около 2 миллионов украинских иммигрантов[:ua]Уряд Польщі нарахував близько 2 мільйонів українських мігрантів[:]

За словами міністра з питань гуманітарної допомоги і біженців Беати Кемпи, наразі в країні немає проблем з нелегальним напливом українських мігрантів. Навпаки, розглядається позитивний вплив українців на ринок праці в Польщі.

[:ru]

«Конечно, многие из них здесь из-за конфликта в Украине, – отметила министр, говоря о количестве украинских иммигрантов.

Это аргумент, который Польша предоставит в Европейскую комиссию для объяснения, почему не принимала беженцев во время предыдущего распределения (в ходе программы ЕС по переселению мигрантов. – Ред.), – заявила Беата Кемпа.

По ее словам, сейчас в Польше нет проблем с нелегальным наплывом украинских иммигрантов. И даже рассматривается положительное влияние украинцев на рынок труда в Польше.

“Они работают ответственно. Безработица снизилась до рекордного уровня”, – отметила министр. Однако подчеркнула, что украинцы должны понимать, что Польша не согласится на “неправильные коды памяти”.

“Возьмем случаи в пяти восточных провинциях Второй Речи Посполитой и резню, которая там происходила. Я не могу себе представить, что польское государство примет славу этих преступников! Это был геноцид”, – сказала Беата Кемпа.

[:ua]

У Польщі перебувають вже понад 2 мільйони українських іммігрантів. «Звичайно, багато хто з них тут у зв’язку з конфліктом в Україні, – зауважила міністр оголошуючи кількість українських мігрантів.

Це аргумент, який Польща подає до Європейської комісії, пояснюючи, чому не приймала біженців під час попереднього розподілу ( програми ЄС з переселення мігрантів. – Ред.), – заявила Беата Кемпа.

За її словами, наразі Польща немає проблем з нелегальним напливом українських мігрантів. І навіть розглядається позитивний вплив українців на ринок праці в Польщі.

“Вони працюють відповідально. Безробіття знизилося до рекордного рівня”, – зазначила міністр. Однак вона зауважила, що українці повинні розуміти, що Польща не погодиться на “неправильні коди пам’яті”.

“Візьмімо випадки у п’яти східних провінцях Другої Речі Посполитої і різню, яка там відбувалась. Я не можу собі уявити, що польська держава прийме славу цих злочинців! Це був геноцид”, – сказала Беата Кемпа.

[:]