УЛЯНА СУПРУН ПІДТРИМАЛА СЕРГІЯ СТЕРНЕНКА

Пост у соціальній мережі Фейсбук за декілька хвилин набрав тисячі реакцій та сотні коментарів. Що ж написала Супрун?

Пост у соціальній мережі Фейсбук за декілька хвилин набрав тисячі реакцій та сотні коментарів. Що ж написала Супрун?

Сергій Стерненко для мене є прикладом того покоління українців, яке зможе все розставити на свої місця. Ці люди народились і виросли вже в незалежній Україні. У них, як ні у кого іншого, є великий запит на справедливість, безпеку та реальну ефективність держави. І дуже важливо не дати залякати їх, забити їхню спроможність казати правду, зробити їх циніками.

Коли такі люди у своїх рідних містах чи селах починають називати речі своїм іменами і активно не давати красти комусь на зразок Труханова, вони отримують у відповідь напади, замахи на вбивство, переслідування органами поліції та прокуратури, які часто служать не громадянам, а місцевим феодалам.

У лютому-травні 2018 року в Одесі Сергій пережив три напади на себе. Досі щоденно він стає об’єктом атак усіх проросійських сил та їхніх медіа. Поліція відмовила йому в охороні, не вручила підозри учасникам останнього нападу, а натомість збирається вручити підозру Сергію.

Така упередженість і саботаж далеко не перший випадок, що стосується нападів на активістів. Скоріше правило. Жодної справи щодо понад 50 нападів на активістів за останні роки не отримали вироків для замовників. Це говорить більше за будь-які звіти про супер успішну роботу правоохоронної та судової систем в Україні.

Днями відбулася зустріч в Офісі Генерального прокурора, де Ірина Венедіктова та Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков обговорили як ефективно просувати свою політичну адженду під час пандемії коронавірусу. Серед згаданого на сайті прокуратури в одній категорії зі справою про вбивство Павла Шеремета (яка шита білими нитками) фігурувала справа сфабрикована на захист людини, яка намагалась вбити Сергія. При цьому жодної згадки нападів на самого Сергія.

Детальний опис всієї абсурдності ситуації у відеоблозі Сергія: https://bit.ly/33YagiT А тут заява правозахисних та громадських організацій щодо неприпустимості політичного тиску на розслідування нападів на Сергія, також з описом ситуації: https://bit.ly/3bJcPbt

Нова Генеральний прокурор активно шукає людину, яка погодиться виконувати її вказівки щодо справ Сергія Стерненка, Катерини Гандзюк, справ Майдану. Через відмову виконувати політично вмотивовані вказівки у відставку уже подав заступник генпрокурора Віктор Трепак. https://bit.ly/2JickJ0

Портнов, Лукаш, Азаров, Шарій, Ківа, Дубінський, Бужанський, вся команда страни.юей займають однакову позицію разом з Іриною Венедіктовою та Арсеном Аваковим щодо Стерненка. Очевидно, їх усіх однаково лякає не лише Сергій, але й образ, який він представляє, — українця, який не дає мовчки себе переслідувати або вбити, не зважаючи на статуси та ресурси опонентів впевнено каже правду, і робить все, щоби жити в справедливій і вільній країні.

П’яні поліцейські, які вбивають 5-річного хлопчика, та сп’янілі від влади топ-посадовці, які вбивають справедливість і правосуддя, — це все частини одного великого монстра. Не можна залишати з ним сам на сам таких як Сергій Стерненко. Ми з тобою, – написала Ульяна Супрун.