“УКРЗАЛІЗНИЦЯ” ПРАЦЮЄ НАД ПІДВИЩЕННЯМ БЕЗПЕКИ ПЕРЕВЕЗЕНЬ У ПАСАЖИРСЬКИХ ПОТЯГАХ

"Укрзалізниця" презентувала програму спільних дій бригад поїздів, правоохоронців та воєнізованої охорони для підвищення рівня безпеки пасажирських перевезень.

АТ “Укрзалізниця” (УЗ) розробила програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах з метою викорінення криміногенних проявів, протиправних дій та порушень під час перевезення пасажирів.

Як повідомила прес-служба УЗ із посиланням на в. о. голови правління компанії Івана Юрика, її реалізація розпочнеться у стислі терміни.

“Розроблена програма включатиме підписання протоколу спільних дій з МВС щодо координації зусиль, пілотний проект з охорони в поїздах силами воєнізованої охорони “Укрзалізниці”, встановлення у пасажирських вагонах спеціальних засобів контролю, формування так званої професійної групи “провокаторів” для боротьби з безквитковими перевезеннями, боротьбу з крадіжками на вокзалах”, – наводить прес-служба слова Юрика.

За його словами, зазначену програму буде презентовано наступного тижня.

“Мета нашої комплексної програми – це чіткий алгоритм спільних дій бригад поїздів, правоохоронців, воєнізованої охорони, які у підсумку значно підвищать рівень безпеки та комфорту пасажирів під час подорожі”, – додав голова “Укрзалізниці”.

Як повідомлялося, за словами члена наглядової ради УЗ Сергія Лещенка, “Укрзалізниця” здійснює службове розслідування з метою знайти особу, що “кришує” в компанії схему з безквитковими пасажирами.

Джерело: Інтерфакс-Україна