Укрзалізниця планує залучити 10 рейкових автобусів Pesa до міського транспорту

В планах "Укрзалізниці" оновлення парку локомотивів та, за умови довгострокових програм фінансування, пасажирських поїздів для міжрегіональних перевезень.

Про це повідомили у офіційному онлайн ресурсі національного перевізника. Наразі лише 4 з 14 рейкових автобусів Pesa, які експлуатує українська залізниця, знаходяться в робочому стані.

Частина цих поїздів використовується на маршруті бориспільського експресу. Тому нам важливо їх якісно та заздалегідь підготувати до очікуваного пожвавлення пасажиропотоку, після поновлення обсягів міжнародних авіаперевезень“, — зазначив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

“Укрзалізниця” спільно із заводом-виробником Pesa проведуть детальну технічну оцінку стану рухомого складу та опрацюють оптимальну програму ремонту.

Крім того, досягнуто попередньої домовленості в рамках прямого співробітництва Pesa про навчання українських спеціалістів з технічного обслуговування поїздів, щоб у майбутньому зменшити експлуатаційні витрати українського перевізника та локалізацію ремонтів.

Також “Укрзалізниця” запросила польських колег до співпраці в рамках проєкту City Express.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Продовжуємо роботу над реалізацією проєкту City Express, який передбачає інтеграцію залізниці з міським транспортом. Таким чином створюється єдиний транспортний простір для зручного пересування мешканців великих міст і їх сателітів. Цей проєкт визначений одним з пріоритетних для розвитку інфраструктури країни. Саме тому Укрзалізниця для пошуку партнерів проводить переговори з провідними виробниками рухомого складу“, — повідомив керівник Укрзалізниці.

Нагадаємо, що не так давно у національного перевізника вантажів та пасажирів виникли проблеми з пальним.