Українці знецінили рейтинг УЄФА у Google Maps

Вболівальники залишили у Google мапі під адресою штаб-квартири УЄФА у Ньйоні "Героям Слава" та поставили найнижчу оцінку 1.

Після скандалу із забороною УЄФА другої частини гасла “Героям Слава” на внутрішній стороні футболки Національної збірної України, українські вболівальники занизили рейтинг спілки європейських футбольних асоціацій, опустивши його до одиниці на мапі Google.

Нагадаємо, що росіяни пожалілися УЄФА, ствердждуючи, що гасло “Слава Україні” – “Героям Слава” є політичним та вимагали заборонити його разом з контуром української мапи, на якій розмістили Кримський півострів, інформує kyiinfo.

Поки президент УАФ Павелко намагається запевнити УЄФА, що забороняти українське гасло недоцільно, прості українці вирішили донести цю ідею спілці європейських футбольних асоціацій в інший спосіб. Вболівальники залишили у Google мапі під адресою штаб-квартири УЄФА у Ньйоні “Героям Слава” та поставили найнижчу оцінку 1.

Середня оцінка УЄФА на разі залишається одиницею, з десятками коментарів від шанувальників футболу, в яких гасло “Слава Україні” – “Героям Слава” перегукується з розчаруванням фанатів, які впевнені, що спілка європейських футбольних асоціацій вирішила прийняти рішення про заборону частини патріотичного словосполучення через гроші РФ.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform