Український спортсмен назвав українську мову “псячою”

Бронзовий призер Олімпійських ігор 2004 року, тренер зі стрільби з лука, львів’янин Дмитро Грачов в особистій переписці з екснардепом Володимиром В’язівським назвав українську мову «псячою».


Володимир В’язівський оприлюднив SMS-переписку зі спортсменом, бо вважає, що таких людей не варто запрошувати на урочистості з нагоди 30-річчя Незалежності України та допускати до тренування дітей:

“Товариство, цікавить ваша думка: чи вартує запрошувати на урочистості з нагоди Незалежності олімпійців, які в приватному спілкуванні зневажають Україну, українську мову? Чи варто таких олімпійців допускати до тренувань дітей, лекцій та інших публічних заходів?”, – написав Володимир у Facebook.

Підписуйтесь: https://t.me/kyiinform

Зі слів Володимира В’язівського його SMS-переписка з Дмитром Грачовим відбулася понад місяць тому і стосувалася повернення боргу. Спортсмен заборгував йому 4500 доларів США. Дмитро Грачов проводив листування російською мовою і запропонував Володимиру В’язівському «не спілкуватися псячою мовою».

Екснардеп пояснив, що оприлюднив приватну переписку зі спортсменом лише зараз, бо вважає, що таких людей з антиукраїнською позицією не можна запрошувати на урочистості з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та допускати до тренування дітей.

37-річний львів’янин Дмитро Грачов закінчив Львівський державний університет фізкультури, тренувався в спортивному товаристві «Динамо». Олімпійську медаль виборов на Олімпіаді 2004 року в Афінах в командних змаганнях у складі збірної України. Як подяку за олімпійську медаль отримав від міста квартиру у Львові.