Український правопис повернули, адвокат Мангера програв

Шостий апеляційний адмінсуд скасував рішення скандального ОАСКу стосовно нового українського правопису

Позивачка у справі 7-класниця з Херсону. Ця дівчинка – сестра дружини адвоката Дмитра Ільченка. Він же водночас є адвокатом самої мами дівчинки.

Як характеризують адвоката в громадському середовищі:

Давайте ми ще регалії Дімки перерахуємо:

  • адвокат замовника вбивства Гандзюк Владислава Мангера;
  • бреше в судах по Каті і сцить судді в очі;
  • був депутатом Херсонської міськради і регулярно відгрібав від Каті. особливим фанатам Дімки давно відома історія, коли Катя шльопнула його по обличчю сєльодкою, яку так ненавидить наш герой;
  • перед тим, як Мангер заїхав на СІЗО він переписав на Діму власність та бізнес активи;
  • Діма вносив заставу за Мангера (начебто зі своєї кишені) в сумі більше 1 млн грн.
    Сьогодні в перерві судового засідання Діма хвалився Мангеру про рішення ОАСКу. Розказував, що на суді були типові соросята (ні разу не руснява риторика, до речі). Друзі, ми нагадуємо, що не треба ототожнювати адвокатів та їх підзахисних. Але ми ототожнюємо Дмитра Ільченка та Владислава Мангера не через його адвокатську діяльність. А через те, що Дмитро був у партійній команді Мангера, Дмитро був радником Мангера, Дмитро отримував на свою адвокатську фірму гроші з обласного бюджету, яким керував Мангер (ми про це писали уже давно). І саме через це нас не дивує, що Ільченко, швидше за все, втягнув свою неповнолітню родичку у рсняві справи ОАСКу і допомагає Андрію Портнову і КО пробувати нищити українську державність, – пишуть в соціальних мережах.

Як ми раніше писали: АДВОКАТ ЗАМОВНИКА ВБИВСТВА КАТЕРИНИ ГАНДЗЮК СКАСУВАВ УКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОПИС, – ДЖЕРЕЛО