[:ru]Украинский боксер Василий Ломаченко снова победил[:ua]Український боксер Василь Ломаченко знову переміг[:]

Після шостого раунду його суперник кубинець Гільєрмо Рігондо відмовився продовжувати бій.

[:ru]

Украинец Василий Ломаченко – чемпион мира по версии MBO во втором полулегком весе. Свой нынешний чемпионский титул он получил в 2016 году. Кроме этого Василий еще и двукратный Олимпийский чемпион: он получил золото в 2008 году в Пекине, и в 2012 в Лондоне.

10 декабря Василий Ломаченко победил кубинского боксера Гильермо Ригондо, таким образом, защитив свой титул уже в четвертый раз. Это десятая победа Ломаченко на профессиональном ринге.

Противник украинца Ригондо, как и Ломаченко, двукратный Олимпийский чемпион. Для боя с украинцем он умышленно перешел в более тяжелую весовую категорию. Из-за подобного шага кубинского боксера Ломаченко не считает свою победу «великой».

«Это не большая победа для меня, потому что это другая весовая категория», – заявил он.

После шестого раунда кубинец решил остановить бой. По официальной версии он травмировал левую руку. Также, по словам спортивных экспертов, украинец существенно превосходил кубинца на протяжении всех шести раундов и имел «более мощные габариты».

[:ua]

Українець Василь Ломаченко – чемпіон світу за версією MBO у другій напівлегкій вазі. Свій нинішній титул він отримав у 2016 році. Окрім цього Василь ще й дворазовий Олімпійський чемпіон, що здобув золото у 2008 році в Пекіні, та у 2012 в Лондоні.

10 грудня Василь Ломаченко переміг кубинського боксера Гільєрмо Рігондо, таким чином захистивши свій титул вже вчетверте. Це десята перемога Ломаченко на професійному рингу.

Супротивник українця Рігондо, як і Ломаченко, дворазовий Олімпійський чемпіон. Для бою з українцем він умисно перейшов у важчу вагову категорію. Через такий крок кубинського боксера Ломаченко не вважає свою перемогу «великою».

«Це не велика перемога для мене, тому що це інша вагова категорія», – заявив він.

Після шостого раунду кубинець вирішив зупинити бій. За офіційною причиною він травмував ліву руку. Також за словами спортивних експертів українець суттєво переважав кубинця протягом усіх шести раундів та мав «потужніші габарити».

[:]