Українських журналістів закликають об’єднатися заради протистояння олігархам

У День працівників радіо та телебачення журналісти звернулися до медійників з усієї України.

Представники всеукраїнської професійної спільноти Медіарух закликали колег до єднання в спільноту задля протистояння олігархічному впливу. Про це повідомили на Детектор медіа.

За словами учасників Медіаруху, за сім років після Революції гідності незалежність української журналістики знову під загрозою. Професійні стандарти витісняють олігархічні медіа, які служать виключно на догоду власникам, бізнесмени нівечать видання. Журналісти запевнили: приборкати медіа намагається навіть влада, хоч вона мала б захищати свободу слова.

Вони також наголосили на безпорадності журналістів поодинці та запевнили в успіху в разі єднання:

“Ми звертаємося до тих журналістів, які залишаються чесними попри обставини.  Які керуються стандартами, а не побажаннями. Які не оцінюють, а цінують своє слово. Поодинці ми безсилі перед загрозою. Разом ми непереможні. Доведено журналістською революцією у 2004 році та рухом «Стоп цензурі!» у 2010-2014 роках”, – написали засновники.

“… ми ставимо перед собою більш амбітну мету: створити ефективну самоврядну організацію журналістів, яка зможе протистояти системі політичного та комерційного тиску на свободу слова. Створити спільноту, яка об’єднає всіх українських журналістів”, – зазначили учасники Медіаруху.

Щоб приєднатися до спільноти, потрібно заповнити форму.
Деталі та пояснення про критерії та процедуру вступу до Медіаруху ви отримаєте на пошту. “Приєднуйтеся. І разом ми зможемо відстояти Журналістику”, – наголосили засновники.

Читайте нас у telegram

Фото: Детектор медіа