Українських військових напувають російським чаєм?

Засновники компанії Майського чаю, який п'ють українські військові, співпрацюють із міноборони Росії та Сергієм Шойгу

Про це повідомляє Кий-інфо з посиланням на пост у соціальній мережі українського військового Микола Побережний.

Їду сьогодні в машині тай думку гадаю. Треба перекусити, бо ж виїхали в саму рань. Беру сухпай, відкриваю дивлюсь чай – «Майский». Потім в Інтернеті дивлюсь, що ж це за чай такий гівняний і спостерігаю наступне. Страна праєзвадітель – Расєя. Йоб Вашу мать з Вашим чаєм на сьомому році війни…Торгівельна марка – кацапи, зареєстрована в кацапів. От і чай гівняний – а з іншого боку, ми ж не можемо собі нормального чаю придумати. Пахне гівном тепер в голові від прийнятих рішень відповідних посадовців…”, – написав Микола Побережний.

Насправді військовий підняв питання дуже слушне. Реєстрація ТОВ МАЙ Україна, 08700, Київська обл., місто Обухів(пн), ВУЛИЦЯ ТРИПІЛЬСЬКА, будинок 46.

Засновники юридичної особи Лісіненко Ігор та Лісіненко Ірина, згідно аналітичної системи youcontrol, вивели компанію в офшорні зони: Мальта, Місто КОСПІКУА, ВУЛИЦЯ ФУК САН ПОЛ КОСПІКУА БУТІК ЛІВІНГ, КВАРТИРА №1.

Однак, далі немає сенсу деталізації, оскільки родина Лісіненків – російські бізнесмени, які мають походження з Полтавщини.

Коротка біографія Ігоря Лісіненка:

Народився 18 травня 1962 року в с. Куйбишеве Полтавської області. Закінчив Військовий інститут іноземних мов за спеціальністю “референт-перекладач перської та англійської мов” в 1988 р. Що може свідчити про тісний зв’язок з ГРУ РФ. Також закінчив Московську міжнародну вищу школу бізнесу “МІРБІС” за спеціальністю “фінанси і кредит” в 1999 р, кандидат соціологічних наук, доктор економічних наук; член-кореспондент РАПН.

У 1991 р заснував і очолив компанію “Май” (імпорт, фасування і продаж чаю), в подальшому – президент торгово-промислової групи “Майский чай”.

Дуже цікава деталь: Ігор Лісіненко засновник загальноросійської громадської організації “Деловая Россия”. В стрічці новин на сайті організації бачимо новину за 3 березня 2021 року: Член координационного совета «Деловой России» Андрей Павлов удостоился почетной грамоты Министерства обороны Российской Федерации. Приказ об этом подписал 24 февраля глава министерства Сергей Шойгу.

“Почетная грамота присуждена «за оказание содействия в решении задач, возложенных на вооруженные силы Российской Федерации», говорится в приказе.

Андрей Павлов – основатель и президент группы ZENDEN, российского диверсифицированного многопрофильного холдинга федерального масштаба, основанного в 1997 году. Под его управлением находится сеть магазинов по всей России, современные торговые центры, обувное производство, зарубежные представительства и ряд социальных проектов.”, – йдеться в повідомленні.

Що ж виходить: українським військовим згодовують продукцію в інтересах збройних сил Російської Федерації?

Наше видання надсилає запит на доступ до публічної інформації з метою з’ясування причин закупки для ЗСУ даної продукції, а також законності функціонування подібних компаній в Україні до: Служби Безпеки України, Міністерства оборони України та інших компетентних органів.

Заголовне фото: Ігор Лісіненко.