Українському політв’язню Нариману Джелялову призначили державну стипендію ім. Левка Лук’яненка

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Наріман Джелялов отримуватиме стипендію ім. Левка Лук’яненка.

Підписуйтесь на нас у telegram

Кабінет Міністрів на засіданні 9 лютого погодив призначення державної стипендії імені Левка Лук’яненка кримському політв’язню, заступнику глави Меджлісу кримськотатарського народу Наріману Джелялову.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на засідання уряду.  

Таким чином, Джелялову буде виплачуватися держстипендія протягом його незаконного затримання та ще рік після звільнення.

“Призначити державну стипендію ім. Левка Лук’яненка на період незаконного затримання, утримання та протягом одного року після звільнення Джелялову Нариману Енверовичу”, – йдеться в указі.

Зараз Нариман Джелялов знаходиться у СІЗО в окупованому Сімферополі, ФСБ РФ підозрюють його в у “здійсненні диверсії на газопроводі” в Криму.

Крім того, строком на один рік стипендії призначено Станіславу Асєєву, Віталію Буянову, Анатолію Ковальському, Ігорю Козловському, Ігорю Мовенку, Анастасії Мухіній, Олені Сорокіній, Олександру Тимофєєву, Марині Чуйковій, Андрію Щекуну.

*Державна стипендія імені Левка Лук’яненка призначається у розмірі трьох прожиткових мінімумів щомісячно для українських громадян, що незаконно затримані та утримуються Російською Федерацією чи окупаційною адміністрацією РФ, яка встановила та здійснює загальний контроль на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях і АР Крим у зв’язку з громадською або політичною діяльністю цих осіб.