Українські військові сьогодні вночі отримали другу партію озброєння від США

Зазначається, що найближчим часом очікується надходження ще однієї, третьої партії вантажу від уряду Сполучених Штатів Америки.

Україна отримала черговий вантаж міжнародної технічної допомоги від уряду Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

Це вже друга партія від американських партнерів для потреб Збройних Сил України за результатами домовленостей, досягнутих під час нещодавнього візиту Президента Володимира Зеленського до США.

“Станом на сьогодні здійснюється розвантаження другої партії товарів, які надійшли в межах даної угоди. З метою досягнення повної взаємосумісності Збройних Сил України з країнами-членами НАТО, Кабінетом Міністрів реалізовано ініціативу Президента щодо постачання медичного майна та озброєння із боєприпасами”, – заявив полковник медичної служби, уповноважений командування Медсил ЗСУ з питань зовнішньоекономічної діяльності Олександр Матійчук.

Як повідомлялося, 10 жовтня прибув перший вантаж допомоги від уряду США, що включав медичне майно, озброєння, боєприпаси, високоточне озброєння та засоби радіолокаційного спостереження.

За інформацією Міноборони, починаючи із 2014 року Україна отримала матеріально-технічної підтримки від США на загальну суму понад 2 млрд доларів.

Підписуйтесь на наш канал telegram