Українські хокеїсти відлупцювали угорських за образливі вигуки

Хокейний поєдинок молодіжних збірних України і Угорщини на льоду броварської арени «Термінал» у рамках міжнародного турніру завершився ґрандіозною бійкою за участю всіх польових гравців, які перебували на майданчику.

Сутички відбулися відразу після вкидання за 19 секунд до сирени. Українці самі кинулися в кулачні бої після того, як суперники спровокували їх зневажливими словесними репліками.

Представники нашої команди розповіли, що бійці передували дві події. Спершу троє угорців «під’їхали» до нашого голкіпера Василя Полгородника. А невдовзі, проїжджаючи повз українську лаву, хокеїст команди гостей обізвав кількох наших гравців «п…сами».

Вийшовши на лід, Сергій Нікулін, Андрій Євтухов, Давид Сібілевич і Владислав Сушков відразу після вкидання скинули краги на лід. Опоненти були до цього готовими й зробили те саме – зав’язалася жорстка бійка. Показово, що свої боксерські поєдинки українці виграли і, отримавши матч-штрафи, залишили майданчик з гордо піднятими головами. Щоправда, залишили не відразу, бо існував ризик, що вияснення стосунків продовжиться і поза межами хокейної коробки. Лише переконавшись, що вилучені опоненти вгомонилися, їх відправили до роздягалень, а гра, яка тривала сукупно майже три години, була завершена.

Загалом поєдинок вийшов дуже емоційним і навіть грубим. Сукупно українці заробили 118, а їхні опоненти – 172 хвилини штрафу. Через травми лід достроково залишили нападник господарів Артем Грабовецький (у другому періоді) і воротар гостей Тамаш Антек (у третьому).

Матч завершився перемогою угорців 4:6. При цьому у другому періоді наша команда вирвалася вперед на дві шайби.

Джерело: sport.ua