Українська команда інженерів FireWay перемогла у номінації “Найкраще використання технологій” глобального хакатону NASA Space Apps Challenge 2020

Про це повідомляє амбасада США в місті Києві U.S. Embassy Kyiv Ukraine

Вітаємо українську команду інженерів FireWay, яка перемогла у номінації “Найкраще використання технологій” глобального хакатону NASA Space Apps Challenge 2020! Ви надихаєте своїм прикладом багатьох талановитих українців застосовувати знання для подолання спільних викликів, – йдеться у повідомленні.

Проект команди Fireway полягає у застосуванні нового типу універсального з’єднувача для транспортування рідини, газів та електроенергії для супутників.

Якщо втілити цей проект в життя, то система дозволить продовжити термін експлуатації супутників, адже дозволятиме дозволяти їх на орбіті. Довші терміни експлуатації економлять гроші для урядів та компаній та зменшують кількість орбітального сміття, що оточує Землю.

Детальніше про проект:

https://2020.spaceappschallenge.org/…/fireway/project Зацікавлені в участі у наступному хакатоні НАСА? Обов’язково слідкуйте за ними тут на Facebook Space Apps Challenge, або перевіряйте інформацію у них на сайті: https://www.spaceappschallenge.org.