Українська ІТ-компанія організовує 4-денний робочий тиждень

13 спеціалістів працюють за новим графіком.  

Підписуйтесь на нас у telegram

Українська ІТ-компанія mcpk переходить на 4-денний робочий тиждень. Нині вони організували роботу та займаються переведенням поточних проєктів у новий режим. Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на портал DOU.

Компанія допомагає іншим створювати команди з розробки софту в Україні. Причому працює за моделлю dedicated teams переважно з німецькомовними країнами, оскільки їхній CEO з Німеччини.


Наразі офіс знаходиться в Києві. У ньому працює 81 спеціаліст, включаючи адміністрацію. Компанія продовжує працювати над тим, щоб перевести всіх своїх фахівців на систему 4Д, а також всі нові співробітники будуть працювати за чотириденним графіком.


«Ми зараз перебуваємо в процесі переходу на 4-денний робочий тиждень (4Д). Працюємо над переведенням поточних проєктів на 4Д. Нові проєкти бордимо тільки на 4Д. Також плануємо перевести адміністрацію, коли більшість розробників буде на 4Д», — сказали у компанії.


В офісі вважають, що введення скороченого робочого тижня має сприяти залученню більшої кількості фахівців та допоможе їм не вигорати на роботі. Робочі процеси не змінились, але є умова, розробники з однієї команди не можуть брати додатковий вихідний в один день — мають чергуватись.


Водночас, як заявляють керівники, новий формат не вплинув на продуктивність працівників. Наголосили, що робота над проєктами виконується без затримок, програмісти вчасно закривають усі задачі та встигають завершити необхідний обсяг за 4 робочі дні в тиждень.


Нагадуємо, що у Великій Британії запустили пілотний проєкт, в рамках якого тестують чотириденний робочий тиждень. У ньому беруть участь близько 30 компаній.