Українська армія отримає бронетехніку канадського виробництва

Очікується, що українські ЗСУ отримають нову бронетехніку з Канади.

Підписуйтесь на нас у telegram

11 квітня прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо дозволив надіслати 500 мільйонів доларів на зброю, включаючи бронетранспортери, які підуть на допомогу українським силам під час війни з Росією.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на The National Post.

«Очікується, що «Оттава» перебуває на завершальній стадії визначення постачальника бронетранспортерів для відправки в Україну, і очікується, що компанія Roshel, яка базується в штаті Міссіссауга, виграє перший контракт зі своїм бронетранспортером Senator», – йдеться у повідомленні.

У компанії  заявили , що кузов автомобіля був спеціально розроблений з використанням передових тепло- та шумоізоляційних матеріалів, що забезпечують безкомпромісний рівень комфорту його пасажирам. Автомобіль повністю оснащений кондиціонером для комфортного використання в суворих умовах.

Броня Senator по периметру пасажирського відсіку та моторного відсіку розроблена для забезпечення захисту до рівня балістичного захисту CEN B7. На підлозі встановлений захист від вибуху для захисту мешканців у разі одночасного вибуху 2 німецьких ручних гранат DM-51 або еквівалентних легких протипіхотних мін.

На додаток до стандартних функцій безпеки, таких як збройні порти по периметру, евакуаційні люки, вдосконалені замки, камери зовнішнього огляду, системи контролю натовпу, сирена/система звукової сигналізації, аварійне освітлення, Roshel оснащує свої транспортні засоби передовими захисними рішеннями, щоб покращити здатність автомобіля виконувати свою місію. безпечним та ефективним способом. Серед доступних рішень безпеки – системи дистанційної зброї, вежі, аварійні люки, обладнання для відеоспостереження, системи нічного бачення, системи виявлення джерел вогню, блоки хімічного захисту та інше.