УКРАЇНКА УВІЙШЛА В ТОП-100 ЖІНОК РОКУ

Українська підприємиця увійшла до списку топ-100 жінок року за версією BBC. Анастасія Волкова заснувала стартап Flurosat, який допомагає аграрному бізнесу

BBC оприлюднила список топ-100 найвпливовіших жінок року, до якого потрапила українська підприємиця Анастасія Волкова. Вона засновниця стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги для аграрного бізнесу у різних куточках світу. Про це у вівторок, 24 листопада, повідомила BBC-Україна.

Сервіс Flurosat працює за підпискою та допомагає фермерам дізнаватися інформацію про стан свого врожаю. Він збирає супутникові знімки полів, фотографії із дронів та на основі аналізу штучного інтелекту радить фермерам, що робити з врожаєм, зокрема дає рекомендації щодо поливу чи використання добрив.

Анастасія Волкова навчалася в Національному авіаційному університеті у Києві. Отримала ступінь магістра в Варшавському технологічному університеті. У 2015 році вона переїхала до Австралії, де захистила докторську десертацію.

Стартап Flurosat Волкова заснувала у 2016 році, послугами якого користуються понад тисяча компаній із 15 країн світу. Головний офіс компанії розташований у Сіднеї, найбільшому місті Австралії. Також є офіси у Києві та Сан-Франциско.