Українка перемогла на конкурсі «Міс світу плюс сайз» (фото)

На конкурсі "Міс світу плюс сайз", який відбувся в ОАЕ, перемогу здобула киянка Вікторія Щєлко.

Тож наступного року конкурс “Міс світу Плюс сайз” буде проходити в Україні, повідомила переможниця на пресконференції в Укрінформі.

“У 2017 році я намагалася посісти перше місце, але тоді мене перемогла учасниця з Філіппін, але зараз, у 2021 році, я все-таки привезла корону – перше місце в Україну. Тому чекаємо конкурс в Україні наступного року”, – сказала Щєлко.

“Накриклад, для презентації національного костюму я привезла шматочок української землі і колоски. Тому що хотілося показати шматочок України”, – каже Щєлко.

Крім того, на конкурсі вона виконала українську народну пісню. Киянка розповіла, що її підготовка до конкурсу тривала чотири місяці.

Водночас вона закликала державу надати підтримку у підготовці конкурсу “Міс світу Плюс сайз”, який відбудеться в Україні наступного року.

“З одного боку, я дуже щаслива, а з іншого – у мене є велике хвилювання. Я неодноразово зверталася до органів держави з листами та проханнями підтримати мою поїздку. На жаль, так відбулося, що жодна державна установа не підтримала піготовку учасниці… 51 країна брала участь (у конкурсі- ред.), і більшість з них приїхали з підтримкою держави”, – сказала Щєлко.