Українець, прямуючи до РФ на вантажівці, прихопив з собою наркотики

Прикордонники Харківського загону спільно зі співробітниками митниці припинили спробу незаконного переміщення через кордон наркотиків.

Так, учора в пункт пропуску «Гоптівка» прибув вантажний автомобіль «DAF». На ньому з Україну в РФ прямував громадянин України. Під час прикордонно – митного контролю спрацювала службова собака прикордонників, натренована на пошук наркотичної речовини.

В ході подальшого огляду транспортного засобу, позаду сидіння водія, правоохоронці виявили два згортки: з рослинною речовиною сіро – зеленого кольору, схожою на марихуану та кристалічною речовиною яка можливо є амфетаміном.

Під час огляду авто водій почав чинити опір та відмовлявся виконувати законні вимоги правоохоронців, за що був притягнутий до адміністративної відповідальності за ст. 185-10 КУпАП. Рішення у справі буде приймати суд, повідомляє Держприкордонслужба.

Наразі прикордонники проінформовано уповноважені органи, які мають визначити чи є вилучена речовина наркотичною та прийняти відповідне правове рішення.

Підписуйтесь на наш канал в тг https://t.me/kyiinform

Нагадаємо, прикордонники заборонили в’їзд до України росіянці та німцю.