Україна втратила у війні 100 тисяч військових, — глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.

Генеральний штаб ЗСУ не може озвучити втрати української армії у повномасштабній війні проти рф, водночас наголошує на незворотності покарання для країни-агресора за загибель і поранення українських громадян.

Підписуйтесь на нас у telegram

Глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн заявила, що Україна втратила у війні 100 тисяч військових. У зверненні глави Єврокомісії про оцінку втрат України у війні не уточнювалося, які саме втрати маються на увазі. Також не вказувалося, на основі чиїх даних було зроблено таку оцінку.

Про це повідомляє Кий-інфо з покликанням на коментар керівника Управління зв’язків з громадськістю ЗСУ Богдана Сеника.

“Ми не можемо підтвердити цю цифру, акцентуємо, що втрати української армії є службовою інформацією і підпадають під гриф обмеження оприлюднення. Водночас, якщо те, що озвучила глава Єврокомісії, дозволить притягнути до відповідальності країну-агресора, ми можемо лише підтримувати дії, які сприятимуть законному покаранню для тих, хто влаштував геноцид українського народу. Потрібно робити все для того, аби на лавці підсудних опинилися всі відповідальні за втрати цивільних і військових громадян України”, – Богдан Сеник.