Україна вшановує пам’ять жертв Бабиного Яру

О 12:00 в ефірі телерадіокомпаній оголошується хвилина мовчання за загиблими в Бабиному Яру

29 вересня – 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у Бабиному Яру (29-30.09.1941). Ця дата є символом “Голокосту від куль” і символом нацистської політики знищення людей в Україні, цьогоріч вона відзначається відповідно до постанови Верховної Ради України від 16.12.2020 № 1092-IX.

Із вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го Бабин Яр був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводилися військовими і поліцією окупаційної нацистської влади.


Радянські військовополонені закопують розстріляних в урочищі Бабин Яр під наглядом есесівців. Київ. 1941 р.

29 вересня українські телевізійні і радіоканали повинні припинити трансляцію комедійних фільмів, гумористичних передач, музичних кліпів, реклами та повідомлень, що містять аудіовізуальну інформацію гумористичного характеру. Також не повинно бути в ефірі музичних передач, що містять твори мажорного звучання, вікторин і розіграшів призів, музичних творів гумористичного характеру.

О 12:00 в ефірі телерадіокомпаній оголошується хвилина мовчання,  а перед хвилиною мовчання мовники мають поінформувати глядачів про події цієї моторошної сторінки людської цивілізації.

Також у визначений час телерадіоорганізації мають розміщувати на екранах зображення палаючої свічки.

Підписуйтесь на наш канал telegram