Україна та Румунія спільно працюватимуть над впровадженням закону «Про освіту»

Україна та Румунія домовилися напрацювати спільний документ, який передбачатиме реальне втілення нового закону "Про освіту", зокрема статті 7, що стосується використання мов у навчальному процесі.

Таке рішення досягнуто під час зустрічі у Чернівцях глави МЗС України Павла Клімкіна та його румунського колеги Теодора Мелешкану, повідомляє прес-служба відомства.

“Керівники зовнішньополітичних відомств обговорили актуальні питання українсько-румунських міждержавних відносин. Сторонами досягнуто домовленості напрацювати спільний документ щодо імплементації нового Закону України “Про освіту”, зокрема його 7 статті, що стосується використання мов у навчальному процесі”, – йдеться у повідомленні.

Також, міністри провели зустріч з представниками румунської громади та викладачами румуномовних навчальних закладів у Чернівецькій області. В ході цих зустрічей визначені шляхи врахування рекомендацій Венеціанської комісії стосовно статті 7 освітнього закону.

Клімкін та Мелешкану спільно з керівниками освітніх міністерств освіти України та Румунії взяли участь в урочистому відкритті в селі Йорданешти, Чернівецької області, новозбудованої загальноосвітньої школи з румунською мовою викладання.