Україна та Нідерланди подарували поки що найкращий матч на Євро-2020

За дописами вболівальників у соцмережах, цей матч поки що визнано найкращим серед тих, які були зіграні у першому турі.

Команда національної збірної України важко увійшла в гру першого туру проти збірної Нідерландів. Швидкий командний темп, запропонований “помаранчевими” зі стартових хвилин, викликав певні труднощі у пристосуванні українців до гри проти голландців.

На постійні атаки нідерландської збірної, команда Андрія Шевченка відповідала своїми контратаками, але перший тайм завершився без голів.

Все найцікавіше команди залишили на другу половину. На 52-й та 58-й хвилинах, футболісти збірної Нідерландів забили два швидких голи та здавалось поховали можливість для України на позитивний результат.

Однак, надзвичайний м’яч капітана української команди Андрія Ярмоленка на 75-й хвилині подарував надію на камбек. А вже через 240 секунд, наш нападник Роман Яремчук зрівняв рахунок на табло “Йоган Кройфф Арени”.

Та все ж таки, витративши багато сил на те, щоб відновити статус кво, українці пропустили на 85 хв. останній гол у матчі. Гра закінчилася перемогою збірної команди Нідерландів над Україною з рахунком 3:2, повідомляє kyiinfo.

За дописами вболівальників у соцмережах, цей матч поки що визнано найкращим серед тих, які були зіграні у першому турі. Нашим футболістам поки зарано розчаровуватись, тому що попереду їх чекає Північна Македонія. Наступна гра відбудеться 17-го червня, о 16:00.

Нагадаємо, що букмекери раніше не вірили у перемогу України над Нідерландами.