[:ru]Украина отменила санкции против одного из крупнейших российских поставщиков угля[:ua]Україна скасувала санкції проти одного з найбільших російських постачальників вугілля[:]

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України скасувало санкції проти російського постачальника вугілля компанії «Южтранс» через 20-ть діб після їхнього введення. До санкцій ця компанія була одним з найбільших постачальників антрациту в Україну.

[:ru]

Соответствующее решение закреплено приказом МЭРТ №1905 от 29 декабря 2017 года.

Санкции против «Южтранса» вступили в силу с 9 декабря 2017 года, как раз в период острого дефицита антрацита на украинских ТЭС и ТЭЦ.

Таким образом, Минэкономики решило снять санкции всего лишь через 20 дней их действия.

Инициатором санкций выступила Служба безопасности Украины. В 2015 году СБУ подозревала компанию в участии и незаконной схеме вывоза угля с территорий Донецкой и Луганской областей. По данным службы, часть прибыли направлялась на финансирование террористических организаций “ДНР” и “ЛНР”.

[:ua]

Відповідне рішення закріплене наказом МЕРТ №1905 від 29 грудня 2017 року.

Санкції проти «Южтранса» набули чинності з 9 грудня 2017 року, саме в період гострого дефіциту антрациту на українських ТЕС і ТЕЦ. Таким чином Мінекономіки вирішило зняти санкції  через якихось 20 днів після їхнього введення.

Ініціатором санкцій виступала Служба безпеки України. У 2015 році СБУ підозрювало компанію в участі у незаконній схемі вивезення вугілля з територій Донецької і Луганської областей. За даними служби, частина прибутку спрямовувалася на фінансування терористичних організацій “ДНР” і “ЛНР”.

[:]