Україна призупинила закачування газу в підземні сховища

Тим часом, 4 жовтня поновилися поставки газу в Угорщину через Україну. Про це свідчать дані, розміщені на сайті угорського оператора газотранспортної системи FGSZ.

Україна призупинила закачування природного газу до своїх підземних сховищ. Про це свідчать оперативні дані АТ “Укртрансгаз”, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Якщо 1 жовтня закачування в підземні сховища становило 13,94 млн куб. м, то 2 жовтня воно знизилося до 0,61 млн куб. м, а 3 жовтня впало до нуля.

На припинення закачування вплинуло зупинення російським “Газпромом” транзиту природного газу через Україну в напрямку Угорщини з 1 жовтня 2021 року, оскільки імпорт газу з Угорщини в Україну відбувався шляхом віртуального реверсу.

Як відомо, станом на 1 жовтня в підземних сховищах було 18,7 млрд куб. м газу. В “Укртрансгазі” заявляли, що цього достатньо для стабільного проходження зими. Середній рівень наповнення газосховищ на початку опалювальних сезонів з 2011 по 2019 роки сягав 17,9 млрд куб. м, а мінімальний опускався до 14,5 млрд куб. м у 2016-му.

Фото з Інтернету

Підписуйтесь на наш канал telegram