Україна на класі здобула перемогу над Північною Македонією

Забивний дует України допоміг національній збірній здобути першу перемогу на Євро-2020.

Збірна України розпочала 2-й тур у групі С грою проти Північної Македонії. Поразка у першому матчі з Нідерландами не залишила варіантів команді Шевченка, крім перемоги.

Саме цей план збірна України й почала реалізовувати з першої хвилини. Вже на початку гри, Руслан Малиновський небезпечно пробив з-за меж штрафного майданчику.

Українці спромоглися двічі відзначитись за 5 хвилин у першій половині гри, при чому голи у свій актив записали ті ж гравці, що й забивали Нідерландам. Більш того, вони зробили це у тій самій послідовності, повідомляє kyiinfo.

Спочатку на 29-й хв. капітан України Андрій Ярмоленко замкнув передачу з кутового, а на 34-й Роман Яремчук реалізував вихід віч-на-віч.

У другому таймі “прокинулися” футболісти Пн. Македонії та зрозуміли, що не хочуть так просто програвати українцям й на 57 хв. заробили пенальті. Кіпер України відбив одинадцятиметровий, але в пусті ворота м’яч добив Аліоскі.

Та вже на 84-й хвилині суперник повернув борг Україні, за гру рукою у штрафному майданчику, суддя призначив пенальті у ворота Пн. Македонії. На жаль Руслан Малиновський не зміг реалізувати удар “з точки”.

Гра закінчилася перемогою України з рахунком 2:1. Вітаємо нашу збірну з першою перемогою на Євро-2020! Далі нас очікує вирішальний матч у групі за друге місце з командою Австрії.